BZX84W-B56F
MFR.Part #
BZX84W-B56F
JLCPCB Part #
C551086
Description
1 Independent 275mW 50nA@0.7V 54.9V~57.1V 56V 70Ω SOT323(SC-70) Zener Diodes ROHS