BZX84W-B4V3F
MFR.Part #
BZX84W-B4V3F
JLCPCB Part #
C551080
Description
1 Independent 275mW 3uA@1V 4.21V~4.39V 4.3V 80Ω SOT323(SC-70) Zener Diodes ROHS