BZX84W-B43F
MFR.Part #
BZX84W-B43F
JLCPCB Part #
C551076
Description
1 Independent 150Ω 275mW 42.1V~43.9V 43V 50nA@30.1V ±2% SOT323(SC-70) Zener Diodes ROHS