BZX84W-B36X
MFR.Part #
BZX84W-B36X
JLCPCB Part #
C551064
Description
1 Independent 275mW 35.3V~36.7V 36V 50nA@25.2V 90Ω ±2% SOT323(SC-70) Zener Diodes ROHS