BZX84W-B30X
MFR.Part #
BZX84W-B30X
JLCPCB Part #
C551061
Description
1 Independent 275mW 29.4V~30.6V 30V 50nA@21V 80Ω SOT323(SC-70) Zener Diodes ROHS