BZX84W-B10X
MFR.Part #
BZX84W-B10X
JLCPCB Part #
C551035
Package
SOT323(SC-70)
Description
1 Independent 10V 200nA@7V 20Ω 275mW 9.8V~10.2V ±2% SOT323(SC-70) Zener Diodes ROHS