BZX84J-C8V2,115
MFR.Part #
BZX84J-C8V2,115
JLCPCB Part #
C551032
Package
SOD-323F
Description
1 Independent 10Ω 550mW 7.7V~8.7V 700nA@5V 8.2V SOD-323F Zener Diodes ROHS