BZX84J-C5V6,115
MFR.Part #
BZX84J-C5V6,115
JLCPCB Part #
C551027
Package
SOD-323F(SC-90)
Description
1 Independent 1uA@2V 40Ω 5.2V~6V 5.6V 550mW ±5% SOD-323F(SC-90) Zener Diodes ROHS