BZX84J-C4V7,115
MFR.Part #
BZX84J-C4V7,115
JLCPCB Part #
C551023
Package
SOD-323F
Description
1 Independent 3uA@2V 4.4V~5V 4.7V 550mW 80Ω SOD-323F Zener Diodes ROHS