BZX84J-C27,115
MFR.Part #
BZX84J-C27,115
JLCPCB Part #
C551008
Package
SOD-323F
Description
1 Independent 25.1V~28.9V 27V 40Ω 50nA@18.9V 550mW SOD-323F Zener Diodes ROHS