BZX84J-C16,115
MFR.Part #
BZX84J-C16,115
JLCPCB Part #
C551003
Package
SOD-323F(SC-90)
Description
1 Independent 15.3V~17.1V 16V 20Ω 50nA@11.2V 550mW SOD-323F(SC-90) Zener Diodes ROHS