BZX84J-C12,115
MFR.Part #
BZX84J-C12,115
JLCPCB Part #
C2928908
Package
SOD-323F
Description
1 Independent 100nA@8V 10Ω 11.4V~12.7V 12V 550mW SOD-323F Zener Diodes ROHS