BZX84J-C11,115
MFR.Part #
BZX84J-C11,115
JLCPCB Part #
C550999
Package
SOD-323F
Description
1 Independent 10.4V~11.6V 100nA@8V 10Ω 11V 550mW SOD-323F Zener Diodes ROHS