BZX84J-B68,115
MFR.Part #
BZX84J-B68,115
JLCPCB Part #
C550991
Package
SOD-323F
Description
1 Independent 160Ω 50nA@47.6V 550mW 66.6V~69.4V 68V SOD-323F Zener Diodes ROHS