BZX84J-B3V9,115
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
BZX84J-B3V9,115
JLCPCB Part #
C295455
Package
SOD-323F
Description
1 Independent 3.82V~3.98V 3.9V 3uA@1V 550mW 90Ω SOD-323F Zener Diodes ROHS