BZX84J-B33,115
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
BZX84J-B33,115
JLCPCB Part #
C550978
Package
SOD-323F(SC-90)
Description
1 Independent 32.3V~33.7V 33V 40Ω 50nA@23.1V 550mW SOD-323F(SC-90) Zener Diodes ROHS