BZX84J-B2V4,115
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
BZX84J-B2V4,115
JLCPCB Part #
C550975
Package
SOD-323F(SC-90)
Description
1 Independent 100Ω 2.35V~2.45V 2.4V 50uA@1V 550mW SOD-323F(SC-90) Zener Diodes ROHS