BZX84J-B24,115
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
BZX84J-B24,115
JLCPCB Part #
C489230
Package
SOD-323F
Description
1 Independent 23.5V~24.5V 24V 30Ω 50nA@16.8V 550mW ±2% SOD-323F Zener Diodes ROHS