BZX84J-B20,115
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
BZX84J-B20,115
JLCPCB Part #
C550972
Package
SOD-323F
Description
1 Independent 19.6V~20.4V 20V 20Ω 50nA@14V 550mW SOD-323F Zener Diodes ROHS