BZX84J-C12F
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
BZX84J-C12F
JLCPCB Part #
C551000
Package
SOD-323F
Description
1 Independent 100nA@8V 10Ω 11.4V~12.7V 12V 550mW SOD-323F Zener Diodes ROHS