BZX8450-C6V2-QVL
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
BZX8450-C6V2-QVL
JLCPCB Part #
C6522871
Package
TO-236AB
Description
1 Independent 10Ω 1uA@5V 250mW 5.89V~6.51V 6.2V ±5% TO-236AB Zener Diodes ROHS