BZX8450-C47-QVL
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
BZX8450-C47-QVL
JLCPCB Part #
C3738156
Package
TO-236AB
Description
1 Independent 250mW 47V 50nA@32.9V ±5% TO-236AB Zener Diodes ROHS