BZX8450-C43-QR
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
BZX8450-C43-QR
JLCPCB Part #
C3737509
Package
TO-236AB
Description
1 Independent 250mW 43V 50nA@32.6V ±5% TO-236AB Zener Diodes ROHS