BZX8450-C3V3-QVL
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
BZX8450-C3V3-QVL
JLCPCB Part #
C5584363
Package
TO-236AB
Description
1 Independent 100Ω 250mW 3.13V~3.47V 3.3V 7.5uA@1.5V ±5% TO-236AB Zener Diodes ROHS