BZX8450-C18-QVL
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
BZX8450-C18-QVL
JLCPCB Part #
C3733984
Package
TO-236AB
Description
1 Independent 18V 250mW 50nA@13.6V ±5% TO-236AB Zener Diodes ROHS