BZX8450-C13-QVL
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
BZX8450-C13-QVL
JLCPCB Part #
C3739125
Package
TO-236AB
Description
1 Independent 13V 250mW 50nA@9.8V ±5% TO-236AB Zener Diodes ROHS