BZX8450-C6V8VL
MFR.Part #
BZX8450-C6V8VL
JLCPCB Part #
C3740687
Description
1 Independent 100nA@5.1V 250mW 6.46V~7.14V 6.8V ±5% TO-236AB Zener Diodes ROHS