BZX8450-C1V8R
MFR.Part #
BZX8450-C1V8R
JLCPCB Part #
C3732978
Description
1 Independent 1.71V~1.89V 1.8V 250mW 7.5uA@1V ±5% TO-236AB Zener Diodes ROHS