BZX79-C2V4,133
MFR.Part #
BZX79-C2V4,133
JLCPCB Part #
C550816
Description
-65℃~+200℃ 1 Independent 100Ω 2.2V~2.6V 2.4V 400mW 50uA@1V ±5% SOD27(DO-35) Zener Diodes ROHS