BZX79-C20,113
MFR.Part #
BZX79-C20,113
JLCPCB Part #
C550804
Description
1 Independent 15Ω 18.8V~21.2V 20V 500mW 50nA@0.7V SOD27(DO-35) Zener Diodes ROHS