BZX79-C12,133
MFR.Part #
BZX79-C12,133
JLCPCB Part #
C550791
Description
-65℃~+200℃ 100nA@8V 11.4V~12.7V 12V 25Ω 500mW SOD27(DO-35) Zener Diodes ROHS