BZX79-B62,143
MFR.Part #
BZX79-B62,143
JLCPCB Part #
C550764
Description
-65℃~+200℃ 1 Independent 215Ω 400mW 50nA@43.4V 60.8V~63.2V 62V ±2% SOD27(DO-35) Zener Diodes ROHS