BZX79-B4V3,133
MFR.Part #
BZX79-B4V3,133
JLCPCB Part #
C550746
Description
-65℃~+200℃ 1 Independent 3uA@1V 4.21V~4.39V 4.3V 400mW 90Ω ±2% SOD27(DO-35) Zener Diodes ROHS