BZX79-B43,133
MFR.Part #
BZX79-B43,133
JLCPCB Part #
C550740
Package
DO-204AH(DO-35)
Description
-65℃~+200℃ 1 Independent 150Ω 42.1V~43.9V 43V 500mW 50nA@30.1V DO-204AH(DO-35) Zener Diodes ROHS