BZX79-B3V9,113
MFR.Part #
BZX79-B3V9,113
JLCPCB Part #
C550736
Description
1 Independent 3.82V~3.98V 3.9V 3uA@1V 400mW 85Ω SOD27(DO-35) Zener Diodes ROHS