BZX79-B3V6,133
MFR.Part #
BZX79-B3V6,133
JLCPCB Part #
C550734
Description
-65℃~+200℃ 1 Independent 3.53V~3.67V 3.6V 400mW 5uA@1V 90Ω ±2% SOD27(DO-35) Zener Diodes ROHS