BZX79-B13,133
MFR.Part #
BZX79-B13,133
JLCPCB Part #
C550687
Description
1 Independent 100nA@8V 10Ω 12.7V~13.3V 13V 400mW SOD27(DO-35) Zener Diodes ROHS