BZX585-C7V5,115
MFR.Part #
BZX585-C7V5,115
JLCPCB Part #
C550672
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 10Ω 1uA@5V 300mW 7.13V~7.88V 7.5V SOD-523(SC-79) Zener Diodes ROHS