BZX585-C62,115
MFR.Part #
BZX585-C62,115
JLCPCB Part #
C550665
Description
1 Independent 300mW 50nA@43.4V 58.9V~65.1V 62V 80Ω SOD-523(SC-79) Zener Diodes ROHS