BZX585-C51,115
MFR.Part #
BZX585-C51,115
JLCPCB Part #
C550660
Description
1 Independent 300mW 48.45V~53.55V 50nA@35.7V 51V 60Ω SOD-523(SC-79) Zener Diodes ROHS