BZX585-C3V9,115
MFR.Part #
BZX585-C3V9,115
JLCPCB Part #
C550653
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 3.71V~4.1V 3.9V 300mW 3uA@1V 90Ω ±5% SOD-523(SC-79) Zener Diodes ROHS