BZX585-C3V6,115
MFR.Part #
BZX585-C3V6,115
JLCPCB Part #
C550651
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 3.42V~3.78V 3.6V 300mW 5uA@1V 90Ω SOD-523(SC-79) Zener Diodes ROHS