BZX585-C3V3,135
MFR.Part #
BZX585-C3V3,135
JLCPCB Part #
C550650
Description
1 Independent 3.14V~3.47V 3.3V 300mW 5uA@1V 85Ω SOD-523(SC-79) Zener Diodes ROHS