BZX585-C2V7,135
MFR.Part #
BZX585-C2V7,135
JLCPCB Part #
C550642
Description
1 Independent 2.57V~2.84V 2.7V 20uA@1V 300mW 75Ω SOD-523(SC-79) Zener Diodes ROHS