BZX585-B6V2,115
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
BZX585-B6V2,115
JLCPCB Part #
C426826
Package
SOD-523(SC-79)
Description
1 Independent 10Ω 300mW 3uA@4V 6.08V~6.32V 6.2V SOD-523(SC-79) Zener Diodes ROHS