BZX585-B3V9,135
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
BZX585-B3V9,135
JLCPCB Part #
C550607
Package
SOD-523(SC-79)
Description
1 Independent 3.82V~3.98V 3.9V 300mW 3uA@1V 85Ω SOD-523(SC-79) Zener Diodes ROHS