BZX585-B2V4,115
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
BZX585-B2V4,115
JLCPCB Part #
C503445
Package
SOD-523(SC-79)
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 100Ω 2.35V~2.45V 2.4V 300mW 50uA@1V SOD-523(SC-79) Zener Diodes ROHS