BZX585-B11,115
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
BZX585-B11,115
JLCPCB Part #
C455024
Package
SOD-523(SC-79)
Description
1 Independent 10.78V~11.22V 100nA@8V 10Ω 11V 300mW SOD-523(SC-79) Zener Diodes ROHS