BZX585-B10,115
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
BZX585-B10,115
JLCPCB Part #
C455021
Package
SOD-523(SC-79)
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 10V 200nA@7V 2Ω 300mW 9.8V~10.2V ±2% SOD-523(SC-79) Zener Diodes ROHS