BZX58550-C75-QX
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
BZX58550-C75-QX
JLCPCB Part #
C3735072
Description
1 Independent 300mW 50nA@52.5V 75V ±5% SOD-523 Zener Diodes ROHS